Kdo a kde jsme

Jsme tým odborníků, kteří Vám nabízí své zkušenosti, znalosti a dovednosti v oblastech:

Víme, že pečující o blízkého s Alzheimerovou chorobou ale i jiným typem demence:

Kvalita života nemocného je přímo závislá na kvalitě života pečujícího!

 

Jak se k nám dostanete

Naše poradna se nachází v areálu Domova Ždírec u Polné, v nově vybudovaných prostorách vstupního vestibulu u recepce.

Možnost parkování je na přilehlém parkovišti v areálu, od parkoviště je vchod přímo do recepce.

Pokud jedete autem od Jihlavy, spatříte náš areál po pravé straně (velká hnědá budova s nápisem “Domov Ždírec”) a hned před budovou je také parkoviště.

Pokud přijíždíte ze směru od Polné, projedete obec po hlavní silnici na Jihlavu. Při průjezdu obcí spatříte na levé straně budovu s červenou věžičkou – to už je náš Domov. Vy jej pouze po hlavní silnici objedete k parkovišti.

Obec Ždírec se nachází na silnici II. třídy č. 352 z Polné do Jihlavy, 10 km severovýchodně od krajského města Jihlavy (kraj Vysočina) a 5 km jižně od Polné.

Doprava autobusem:

Autobus z Jihlavy odjíždí z hlavního autobusového nádraží z nástupiště číslo 21 nebo 22 a jedná se o autobusy směr Polná, Žďár nad Sázavou.  Autobusy jezdí s frekvencí minimálně jeden spoj za hodinu (pracovní dny ). Ve svátky je četnost spojů poloviční.

Spoje vyhledáte přes IDOS.cz

Autobus ze Žďáru nad Sázavou odjíždí z nástupiště číslo 5 směr Jihlava nebo Polná( u některých spojů je nutný přestup v Polné s minimální dobou čekání). V průběhu dne jede ze Žďáru nad Sázavou 10 spojů (pracovní dny). Ve svátky je četnost spojů poloviční.

Spoje vyhledáte přes IDOS.cz

Doprava z Havlíčkova Brodu: nejede žádný přímý spoj. Nejjednodušší možností je dostat se do Jihlavy a přestoupit na autobus do Ždírce – viz doprava z Jihlavy.

Spoje vyhledáte přes IDOS.cz